Dziękuję wszystkim za przyjście na kolokwium zaliczeniowe. Oceny prześlę każdemu indywidualnie na maila.
Osoby, które nie zaliczały albo będą chciały poprawiać, zapraszam 01.06.2009 r. na godz. 17, s. 207. Za tydzień na zajęciach razem z mgr K. Żakiem będziemy dokonywać wpisów do indeksu.
Pozdrawiam wszystkich!
ps. ogólnie rzecz biorąc kolokwium poszło dobrze. wiadomo, nie wszystkim, ale taka uroda życia. poza tym starałem się oceniać zdecydowanie na Państwa korzyść:)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz